Postup obou Juniorských družstev na MČR

Postup obou Juniorských družstev na MČR

Dne 24.3. se v Chodově uskutečnilo 3. kolo juniorské první ligy. Zlín v turnaji reprezentovali 2 družstva, a to Sokol Zlín-Prštné 1, ve složení Jáchym Baxa – Richard Baxa, a Sokol Zlín-Prštné 2 ve složení Dominik Matras – Kryštof Struhař.
Tým Zlín 1 jednoznačně dominoval ve všech utkáních, včetně zápasu s rivaly ze Šitbořic 1, které porazili v poměru 4:0. Bez jediné obdržené branky obsadili 1. místo.
Kluci ze zlínské ,,dvojky” zahráli také dobrý turnaj, ovšem bohužel jim nevyšel důležitý zápas s Olomoucí, se kterou bojují o 3. místo v juniorské lize. Ten prohráli v poměru 1:4, tudíž se umístili na 4. místě.
Hodnocení trenéra: “Po dnešním turnaji je hodnocení týmu Zlín 1 velmi jednoduché. Nemám klukům, co vytknout. Jejich výkon odpovídá brankovému skóre 52:0, byl perfektní. Pár drobností jsme si samozřejmě řekli, ale teď je pro nás prioritou soustředit se na MČR a navázat tam na skvělý výkon v tomto kole.
Co se týče druhého družstva jsem spokojen se zlepšeným výkonem obou hráčů. Mrzí mě prohra s Olomoucí, kdy kluci odstoupili od předem dohodnuté taktiky a díky tomu si sami tento zápas prohráli. I přesto kluky chválím hlavně za bojovnost, která mi u nich na začátku letošní sezóny chyběla”.

Pořadí na turnaji:
1. TJ Sokol Zlín Prštné 1 – 18 bodů
2. TJ Sokol Šitbořice 1 – 15 bodů
3. Milo Olomouc – 10 bodů
4. TJ Sokol Zlín Prštné 2 – 9 bodů
5. SK Chodsko – 7 bodů
6. TJ Sokol Šitbořice 2 – 3 body
7. Fav. Brno – 0 bodů