3. místo ve Světovém poháru v Belgickém Gentu

První vystoupení v soutěži světového poháru v kolové má za sebou dvojice Sokola Zlín-Prštné Radek Adam, Tomáš Horák a hned se jim podařilo umístit na stupních vítězů.

K úvodnímu utkání nastoupila zlínská dvojice proti švýcarské bratrské dvojici Timon Fröhlich, Yannick Fröhlich a v prvním poločase hrály oba týmy ze zajištěné obrany. Do vedení šli v závěru první půle Švýcaři po dobře zahraném rohovému úderu. V druhé půli se Zlín začal prosazovat i střelecky, srovnal stav utkání na 1:1 a postupně si vybudoval dvoubrankové vedení. Těsně před závěrečnou sirénou Švýcaři upravili stav utkání na 2:3. Dvojici Tomáš Horák, Radek Adam se podařil reparát z nedávného ME hráčů do 23 let, kde právě se švýcarskou dvojicí na penalty prohráli a unikl jim postup do finále ME.

Úřadující mistři světa Gerhard a Bernd Mlady byli dalším soupeřem světa a Zlín šel do vedení 2:0, když se z levé strany prosadil Tomáš Horák. Zkušený německý tým ještě v první půli otočil stav utkání šňůrou čtyř branek a šel do vedení 4:2. I ve druhé půli byla k vidění útočná kolová a skóre narůstalo na obou stranách. V utkání bohatém na góly zvítězili německý tým v poměru 9:6.

V následujících dvou utkáních si zlínská dvojice poradila s japonským týmem OSAKY v poměru 6:3 a rozstřílela tým Ghany v poměru 13:0. Ziskem 9 bodu si Tomáš s Radkem zajistili účast v semifinále turnaje

V semifinále nastoupil Zlín proti Obernfeldu (bratři Andre a Raphael Koppovi) a německý tým měl od úvodního hvizdu zápas pod kontrolou a zvítězil jednoznačně 8:2.

V souboji o třetí místo nastoupil Zlín proti rakouskému Dornbirnu 2 a od začátku bylo na hře zlínské dvojice, že prohraný semifinálový zápas s Němci hodili za hlavu. Aktivní hrou v první půli utkání si vytvářeli gólové příležitosti a dokázali je i proměnit. Zlínská dvojice startující pod hlavičkou týmu U23 okusila atmosféru dalšího velkého turnaje a předváděnou útočnou hrou vybojovala výborné 3. místo.

Z trenérské lavičky Tomáše s Radkem vedl Honza Krejčí, který má řadu zkušeností nejen z domácí nejvyšší soutěže, ale rovněž z turnajů světového poháru. S předvedenými výkony hráčů byl nadmíru spokojen a kvitoval, že se kluci po bronzovém umístění na ME hráčů do 23 dokázali prosadit i v kategorii elite.